Hlasování o novém webu

Všeobecné dotazy

Bylo by lepší vytvořit nový web pro 3D grafiku, nebo tutoriály zveřejňovat na stávajícím webu?

Vytvoření nového webu
6
43%
Publikování společně na stávajícím
8
57%

Celkem hlasů: 14

Michal Bubik

Hlasování o novém webu

Příspěvek#1 » úte 05. dub 2016 20:33:49

Hlasování se týká této novinky viewtopic.php?f=23&t=25&p=105#p105

Jelikož se snažíme udělat web příjemný pro VÁS, budeme velice rádi když se každý zúčastní hlasování. Děkujeme.

ixiik

Re: Hlasování o novém webu

Příspěvek#2 » čtv 14. dub 2016 7:34:57

Hlasoval jsem pro publikování na stejném webu, tedy nedělat samostatný web.
A důvod? Pokud má tento web, potažmo fórum, zaujmout výsadní místo v Unity komunitě v ČR potřebuje vysokou návštěvnost. A dělit uživatele, které spojuje jedno téma na dva různé weby tomu dle mého soudu moc nepomůže.

Unity3D a 3D programy k sobě patří. Chápu, že 3D programy nemusí nutně patřit k Unity3D, ale drtivá většina informací a tutoriálů pro 3D programy lze použít i pro jiné Game Enginy, např pro CryEngine atd.

No a v vezmu-li to z pohledu webaře, tak je třeba myslet na SEO. Vynechám pro tohle téma nedůležité věci, jako je optimalizace stránek a přeskočím to rovnou na odkazy. Stále platí to, že čím víc kvalitních odkazů vede na kvalitní web, tím spíše se objevíme na předních pozicích vyhledáváčů.

Toť můj názor :)

Lipo

Příspěvek#3 » čtv 14. dub 2016 11:59:26

Síce som hlasoval za nový web, ale po prečítaní ixiikovej odpovede som zmenil názor. Možno by som rozdelil fora na Unity a 3D ale ten web by som nehal tento :)
2D / 3D grafik - amatér :) mojim cielom je vytvoriť plnohodnotnú hru :roll: už sa to len naučiť :D

Michal Bubik

Příspěvek#4 » čtv 14. dub 2016 19:19:38

Děkuji vám za názory :)

vilovman

Příspěvek#5 » pát 15. dub 2016 10:07:44

tiež mením názor ixiik to vystihol Unity a 3d patria k sebe

Václav Černý

Příspěvek#6 » ned 17. dub 2016 19:06:48

Já jsem hlasoval pro publikování na stávajícím webu. Komunita by měla růst a další oddělený web tomu rozhodně nepomůže. Naprosto souhlasím s Ixiikem i ohledně dalších důvodů.

Michal Bubik

Příspěvek#7 » ned 17. dub 2016 20:42:30

Mockrát všem děkuji. Už pracuji na rozšíření stávajícího webu

ixiik

Příspěvek#8 » úte 26. dub 2016 8:54:30

Mimochodem ta soutěž, kor když je o ceny, je výborný způsob jak o sobě dát vědět a natáhnout nové lidi. Hodil jsem na ní s dovolením odkaz na FB group Musíme si Blender. Doporučuji to rozeslat kam jen to jde, co je támaticky k 3D grafice, potažmo Unity :)

Michal Bubik

Příspěvek#9 » stř 27. dub 2016 9:33:40

Děkuji moc si toho vážím :)

Zpět na “Obecné dotazy”